Adele Turkey
Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumuna hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet almak için lütfen üye olunuz.Üye olmadığınız taktirde mesajlara cevap yazamaz veya okuyamazsınız.
Adele Turkey
Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumuna hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet almak için lütfen üye olunuz.Üye olmadığınız taktirde mesajlara cevap yazamaz veya okuyamazsınız.
Adele Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adele Turkey

Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İngilizlerin Eurovision adayı Adele

3 posters
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 485
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Okuyom ben yiaa.
Lakap : Gazoz,Blair,Sarı vs.

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz.

İngilizlerin Eurovision adayı Adele Empty
MesajKonu: İngilizlerin Eurovision adayı Adele   İngilizlerin Eurovision adayı Adele Icon_minitimePtsi Ocak 16, 2012 3:45 pm

Eurovision'un Türkiye cephesinde yaşanan heyecanı sürerken İngiltere'nin yarışma için adayının Adele olduğu belirtildiği konuşuluyor.

Yaşanan bu son gelişmeye Türkiye'yi temsil edecek Can Bonomo'nun Twitter'dan yaptığı yorum ise şöyle:

"Eurovision heyecanını atlatamamışken bir de Adele ile tanışacağımı öğrenmem, Bakü'ye gidemeden kalpten gider miyim diye düşündürüyor."

Konuyla ilgili yapılan diğer Twitter yorumları:

* "Yanlış mı okudum yoksa gerçekten İngiltere'yi Eurovision'da Adele mi temsil edecek? Eğer öyleyse diğer ülkelere teselli armağanı hazırlansın."

* "İngiltere'nin Eurovisiondaki Adele atağından sonra TRT den "Vazgeçtik Can'dan yolluyoruz Tarkan" demesini bekliyorum açıkçası..."

* "Sabahtan beri Adele dinliyorum.. şimdi içimde "bir ay doğar ilk akşamdan geceden çalıyor" biri "özüne dön" demek istedi sanırım :)"

* "Bence Can Bonomo ciddi anlamda bu yarışmada bizi mükemmel temsil edebilecek biri , Adele'in katılması talihsizlik ama yine de umut kesmeyin."

* "Eurovision'da Children of Bodom'lu Finlandiya, Rammstein'lı Almanya ve Adele'li bir İngiltere varken,susuyorum ben."
fayedunaway
Admin
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 497
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop,kitap okumak,müzik dinlemek.

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: İngilizlerin Eurovision adayı Adele   İngilizlerin Eurovision adayı Adele Icon_minitimePtsi Ocak 16, 2012 5:51 pm

En iyi ama en iyi şekilde temsil edecektir.Ve yorumlara koptum,çok doğru. :D
Sağol aşk.
https://adeleturkey.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 485
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Okuyom ben yiaa.
Lakap : Gazoz,Blair,Sarı vs.

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: İngilizlerin Eurovision adayı Adele   İngilizlerin Eurovision adayı Adele Icon_minitimePtsi Ocak 16, 2012 10:23 pm

Rica ederim. <3
Pinkquen.

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0

MesajKonu: Geri: İngilizlerin Eurovision adayı Adele   İngilizlerin Eurovision adayı Adele Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 8:16 pm

Çok komiik :D
Sağol <3.

İngilizlerin Eurovision adayı Adele
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adele Eurovision'a Katılmak İstemiyor
» Eurovision
» Eurovision Paylaşım Köşem.
» Adele - Someone Like You
» Adele'in İlk Tweet'i