Adele Turkey
Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumuna hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet almak için lütfen üye olunuz.Üye olmadığınız taktirde mesajlara cevap yazamaz veya okuyamazsınız.
Adele Turkey
Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumuna hoşgeldiniz.Daha kaliteli hizmet almak için lütfen üye olunuz.Üye olmadığınız taktirde mesajlara cevap yazamaz veya okuyamazsınız.
Adele Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adele Turkey

Türkiye'nin ilk ve tek Adele fan forumu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eurovision Paylaşım Köşem.

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Dj Malik

Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 485
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Okuyom ben yiaa.
Lakap : Gazoz,Blair,Sarı vs.

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz.

Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 7:54 pm

Eurovision 2012 için ismi favori olarak geçen sanatçılarımızdan Hande Yener; Twitter'den Eurovision 2012 temsilcimiz olduğu iddia edilen Can Bonomo'yu kutladı...

Benim guzel ülkemi,eurovisionda kim temsil ederse,basarilli olmasini dilerim!. Can bonomo yu da ayni hislerle destekliyorum ;)
fayedunaway
Admin
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 497
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop,kitap okumak,müzik dinlemek.

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 8:09 pm

Bonomo,başarılı biri.Belki bir sürpriz olur,o gider. :)
Yalnız sürekli Can'larla çalışmış. :D
https://adeleturkey.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 8:10 pm

Zaten onun gideceği kesinleşti bu akşam, TRT'ye çıktı.
Ben de başarılı olacağını düşünüyorummm.
fayedunaway
Admin
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 497
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop,kitap okumak,müzik dinlemek.

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 09, 2012 8:22 pm

İzlemedim.Sevindim ama.Umarım hak ettiği dereceyi alır. <3
https://adeleturkey.yetkin-forum.com
Dj Malik

Dj Malik

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 10, 2012 3:02 pm

İnşallah <3
Dj Malik

Dj Malik

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 13, 2012 6:18 pm

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi Can Bonomo'nun temsil edecek olması Twitter'in en çok konuşulan konusu oldu.

Bugün TRT-1 Ana Haber bülteninde Can Bonomo'nun Bakü'de düzenlenecek 57. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edicek olmasının haberi sonrasında sosyal paylaşım sitesi twitter'de ortalığı karıştırdı.

Atılan twitlerde Can Bonomo ismini şaşkınlıkla karşılayanlardan, TRT'nin isabetli karar aldığına dair farklı görüşler yer alıyor...

İşte o twitlerden bazıları;

Mehmettez

(Önermiştim demeyi sevmem ama) Can Bonomo Eurovision'a gidiyor. Başarılar...

iceridekiadam
Eurovizyon'da spiker, Can Bonomo sahneye çıkarken adını "Ken bunumu" diye okumazsa iyidir...

Sipsili_Marpuc
"TRT , Can Bonomo'yu neden seçti?" yerine "Can Bonomo gibi mükemmel bir müzisyen neden Eurovision'u kabul etti?" diye sormak gerekir..

ortadunyasakini
Can Bonomo, Türkiye'nin "Eurovision'u protesto ediyorum" deme şekli sanırım.

Hidrojan
Can Bonomo şarkı söylerken gülse bile ilk 5 garanti.

SeLimCiprut
Can Bonomo daha geçen seneye kadar Baby TV izliyordu...Eurovision'da işi ne onun!

beyinterk
Eurovision'a can bonomo'nun gideceğini açıklayan TRT'den son dakika açıklaması; "Battı balık yan gider"

fenerinmacivar
TS yönetimi kendileri yerine Can Bonomo'yu Eurovision'a gönderen TRT'yi eleştirerek bir açıklama yaptı; "bari horon takımımız gitsin".

BatulicA
Can Bonomo'ya "eurovision'u kazanabilir misin" diye sormuşlar, "yes i Can" demiş.

aysecetinkaya
Can Bonomo candır arkadaş ! sevdim bu fikr-i kararı !

ÜNLÜ İSİMLERDEN 'CAN BONOMO' TWİTLERİ

Erol Köse
EUROVISION TRT YENİ ADAYI CAN BONOMO OLASILIĞI ARTTI.ÇOK YERİNDE KARAR.MALUM KIRAÇI AÇIKLADIM VE HALKTAN TEPKİ ALAN TRT KIRAÇI İPTAL ETMİŞTİ

TRT'Yİ TEBRİK EDİYORUM CAN BONOMO YEREL MOTİF KULLANAN ÇAĞDAŞ BİR OZANDIR.DESTEKLİYORUM..KEMAL SUNAL GİBİ DE GÜLER ..ŞABANTRAKTIR...

CAN BONOMO ŞU ANDA ARKADAŞLARIYLA KIRAÇ VE HADİSE DİNLEYİP STRES ATIYOR....

Burcu Güneş
"Can Bonomo" benim için sürpriz değil :) TRT'yi bu cesur kararından ve yeniye açık bir isimle katılma kabulünde kutlarım.. Hayırlısı..

Cüneyt Özdemir
Can Bonomo'yu tanımayan bir tek ben miyim!

Metin Uca
Can Bonomo yeniliğe açık, çok duyulmamış bir isim olarak Eurovision'a gercekten uygun. Eurovision bir savaş, cenk değil neşeli eğlencelik

Haluk Levent
Can bonomo'yu tek destekleyen benmisim gibi geliyor..

Demet Akalın
can bonomo...hmmmm başarılarr dilerizzz
Dj Malik

Dj Malik

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Eurovision Paylaşım Köşem.   Eurovision Paylaşım Köşem. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 13, 2012 6:19 pm

TRT uzun tartışmaların ardından Eurovision'da Türkiye'yi Can Bonomo'nun temsil etmesine karar verdi. Bonomo Eurovision'a özel bir şarkı besteleyecek.

Peki TRT’nin bu kararına müzik otoriteleri ne yorum yaptı?

İşte o yorumlar:

Haşmet Babaoğlu:TRT'nin Eurovision kararlarındaki cesur seçimlerine hayranım. Olabildiğince avantgarde davranıyorlar ve beni şaşırtıyorlar... Can Bonomo çok yeni parladı, ona güvenmeleri de ilginç, ama çok yetenekli bir müzisyen. İki konserini izledim sahne hakimiyeti çok yüksek, sahnedeki haline bayıldım. Aynı zamanda çok sempatik ve şirin. Zaten Eurovision ille de yarışma olarak değil orada boy göstermek olarak algılanmalı. Bugün Can Bonomo'yu Eurovision'a göndermek onu bir tür ödüllendirmektir aynı zamanda. "Neden daha bilinen isimler gitmedi" diyenlere de katılmıyorum, onlar neden gitsinleri ki? Onlar zaten ödüllendirilecekleri kadar ödüllendirildiler. Paraysa para kazanmışlar, ünse ün kazanmışlar! Onlar Eurovision'a gidip ne yapacaklar? Can Bonomo ya da onun gibi gençlerin gitmesini çok doğru buluyorum. TRT her yıl çok şaşırtan kararlar veriyor. Çok farklı müzik türleri belki ama Hadise tercihi de çok çarpıcı ve avantgarde bir tercihti. Can Bonomo için de aynı şey geçerli. Kim yapıyorsa bu seçimleri bravo!

Mehmet Tez: (Müzik Yazarı)Benim için de sürpriz oldu açıkçası, ama ben gayet olumlu karşılıyorum. Zaten iki ay önce 'Can Bonomo Eurovision'a gitmeli' diye bir yazı yazmıştım... Çünkü benim önerim daha genç, gelecek vaadeden ve pop olan ama daha alternatif müzik yapan insanların oraya gitmesi. Çünkü zaten Eurovision'a diğer ülkelerden de o tip insanlar gidiyor. Her ülken kendi en ünlü sanatçısını göndermeye çalışmıyor. ünlü olanlar zaten ünlü. Eurovision'a gitmeye ihtiyaçları yok. Tanınmak için müzisyenlere şans vermek bence gayet olumlu bir şey. TRT doğru bir tercih yaptı. "Can Bonomo kim?" diyenler var, fark etmez ki! Şimdi herkes görecek Can Bonomo'nun kim olduğunu! Bence gayet de başarılı olacak.

Geveze: (Radyo Programcısı)TRT'nin kendi tercihi sonuçta. Bana sorarsanız Can Bonomo eğlenceli keyifli bir solist, ama sonuç ne olur bilmiyorum, ne yazar onu da bilmiyorum açıkçası. Bu TRT'nin subjektif bir tercihi, Can Bonomo'yu değil de Müslüm Gürses'i de seçebilirlerdi... Günün sonunda bu bir şarkı yarışması ve eğer doğru seçim yapılacaksa buraya amatör şarkıcıların yollanması gerekli. Dünyanın hemen her yerinde bu böyle yapılıyor...Bizde ise son birkaç yıldır sipariş üzerine yapılıyor. Eurovision'un ruhuna çok uygun olmadığını düşünüyorum. Bu Michael Schumacher'i, Bağdat Caddesi'nde, otomobillerini modifiye ettiren çocuklarla yarıştırmaya benziyor. TRT'nin seçtiği şarkıcılar da sonuçta bu işten para kazanan, profesyonel şarkıcılar... Bana sorarsanız Can Bonomo da amöter değildir. Öyle ya da böyle kendini ispat etmiştir. Günün sonunda ülkeyi temsil edecektir, hayırlı uğurlu olsun...

Eurovision Paylaşım Köşem.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Eurovision
» İngilizlerin Eurovision adayı Adele
» Adele Eurovision'a Katılmak İstemiyor